تاریخچه آریا تجهیز

آریا تجهیز دقت ، کیفیت و اطمینان - سلامتی شما با  آریا تجهیز

مجموعه آریا تجهیز​

آریا تجهیز یک فروشگاه اینترنتی است که در زمینهٔ خرید و فروش تجهیزات و لوازم پزشکی، دندانپزشکی، کاشت مو و زیبایی فعالیت می‌کند. این فروشگاه در سال 1390 تاسیس شده و هدف آن ارائهٔ محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان است. آریا تجهیز با همکاری برندهای معتبر داخلی و خارجی، انواع تجهیزات پزشکی را در دسته‌بندی‌های مختلف از جمله تجهیزات تشخیصی، تجهیزات درمانی، تجهیزات جراحی، تخت های زیبایی ، تجهیزات کاشت مو ، تجهیزات پوست و مو و زیبایی، تجهیزات دندانپزشکی و لوازم مصرفی پزشکی عرضه می‌کند. آریا تجهیز همچنین خدمات پس از فروش مانند نصب، راه‌اندازی، آموزش، گارانتی و خدمات فنی را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

دنیای کالاها و تجهیزات پزشکی (انتخاب بهترین برندها برای خرید شما)

فروشگاه اینترنتی آریا تجهیز ، بدون تردید  بهترین گزینه برای خرید اینترنتی شما در کشور عزیزمان ایران است. تمامی ایرانیان می توانند کالاهای پزشکی  مورد نیاز خود از قبیل کاشت مو، زیبایی ، آزمایشگاهی ، بیمارستانی و تخت های زیبایی به صورت آنلاین خریداری کنند و به راحتی تحویل بگیرند.

386
مشتریان راضی
98
بازاریابی
5
اعضای تیم
100
پشتیبانی و مشاوره
255
مشتریان راضی
156
ارسال ها

عملکرد آریا تجهیز در سال های اخیر !​​

آریا تجهیز با هدف حذف واسطه ها و تامین کالا های  مختلف در حوزه تجهیزات و کالا های مرتبط با پزشکی با بیش از 20 سال سابقه دراین حوزه فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی آغاز کرده است.
“اریا تجهیز، منبع مطمئن و معتبر تجهیزات پزشکی ”